Home

maišas atstumas Nuostabi regbis siauliai Eik atgal oda Kurstyti

Šiaulių regbio istorija • Straipsniai.lt

Lietuvos regbio stadionus drebins Šiaulių ir Vilniaus derbiai bei  tarptautinis moterų turnyras | Sportas | 15min.lt
Lietuvos regbio stadionus drebins Šiaulių ir Vilniaus derbiai bei tarptautinis moterų turnyras | Sportas | 15min.lt

Baltrex-Šiauliai“ tapo regbio „Top“ lygos reguliariojo sezono nugalėtojais  | KaunoDiena.lt
Baltrex-Šiauliai“ tapo regbio „Top“ lygos reguliariojo sezono nugalėtojais | KaunoDiena.lt

Atkakliame paplūdimio regbio „Top“ lygos starte – „Vairo-Kalvio-Jupojos“  triumfas – Regbis
Atkakliame paplūdimio regbio „Top“ lygos starte – „Vairo-Kalvio-Jupojos“ triumfas – Regbis

ŠIAULIAI - Šiauliuose įvyko puiki regbio šventė!

Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų titulą | Sportas.lt

Pirmajame istorijoje Lietuvos žiemos regbio-7 čempionate triumfavo „Baltrex- Šiauliai“ - LRT

Tarptautiniame regbio turnyre Šiauliuose nugalėjo draugystė

Šiauliuose regbio rugtynės virto muštynėmis – koja išmušti du dantys, lūžo  žandikaulis | 15min.lt
Šiauliuose regbio rugtynės virto muštynėmis – koja išmušti du dantys, lūžo žandikaulis | 15min.lt

Regbio lietuviškąjį „El Classico“ po dramatiško mūšio laimėjo „Baltrex- Šiauliai“ - DELFI Sportas

Baltijos regbio „Top“ lyga. „Baltrex-Šiauliai“ – „Ąžuolas“ - 2022.09.25 -  LRT
Baltijos regbio „Top“ lyga. „Baltrex-Šiauliai“ – „Ąžuolas“ - 2022.09.25 - LRT

Naujienos – BALTREX

Šiaulius drebins svarbiausias regbio „Top“ lygos mūšis

Regbis / Kauno sporto mokykla „GAJA“

Futbolui pavyzdį rodo regbis: „Top“ lygos starte Šiauliuose – naujo  stadiono krikštas - DELFI Sportas
Futbolui pavyzdį rodo regbis: „Top“ lygos starte Šiauliuose – naujo stadiono krikštas - DELFI Sportas

Lietuvos regbis - 📆 Šeštadienį, 🏟 Gardino g. 14, Šiauliuose. ⏰ Renginio  pradžia 12:00 val. Lietuvos vyrų regbio 7 čempionato finalinis etapas.  Dalyvavo 1️⃣5️⃣ komandų į finalinį etapo pateko 6️⃣ stipriausios komandos.
Lietuvos regbis - 📆 Šeštadienį, 🏟 Gardino g. 14, Šiauliuose. ⏰ Renginio pradžia 12:00 val. Lietuvos vyrų regbio 7 čempionato finalinis etapas. Dalyvavo 1️⃣5️⃣ komandų į finalinį etapo pateko 6️⃣ stipriausios komandos.

Baltijos regbio „Top“ lyga. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Šiaulių  „Vairas-Kalvis-Jupoja“ - 2022.10.08 - LRT
Baltijos regbio „Top“ lyga. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ - 2022.10.08 - LRT

Lietuvos regbio klasiką Šiauliuose minimaliu skirtumu laimėjo „Baltrex- Šiauliai“ | Sportas | 15min.lt

Klaipėdos „Kuršiai" - Šiaulių „Baltrex dubleriai"