Home

Nailonas plaukai Jūs tapsite geresni dviračių lenktynės ditalia Neteisėtas pergalė Ekspertizė

Giro d'Italia“ lenktynėse – dvi Lietuvos dviratininkės - LDSF

Giro d'Italia“ dviračių lenktynių trečiajame etape R. Leleivytė finišavo  ketvirta | KaunoDiena.lt
Giro d'Italia“ dviračių lenktynių trečiajame etape R. Leleivytė finišavo ketvirta | KaunoDiena.lt

Negirdėti faktai apie Šilalę - Kvėdarniškis Ramūnas Navardauskas yra vienas  žymiausių Lietuvos dviratininkų 🚴‍♂️, 2015 m. geriausias šalies  sportininkas, prestižinių plento dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ ir  „Tour de France“ etapų nugalėtojas ...
Negirdėti faktai apie Šilalę - Kvėdarniškis Ramūnas Navardauskas yra vienas žymiausių Lietuvos dviratininkų 🚴‍♂️, 2015 m. geriausias šalies sportininkas, prestižinių plento dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ ir „Tour de France“ etapų nugalėtojas ...

Giro d'Italia“ | Tema | 15min.lt

Dviratininko Ignato Konovalovo laukia šeštasis startas „Giro d'Italia“  lenktynėse - LRT
Dviratininko Ignato Konovalovo laukia šeštasis startas „Giro d'Italia“ lenktynėse - LRT

Dviračių trasos riteriai

Penktadienį startuoja „Giro d'Italia“ dviračių lenktynės: 3,5 tūkst.  kilometrų mins ir lietuvis - DELFI Sportas
Penktadienį startuoja „Giro d'Italia“ dviračių lenktynės: 3,5 tūkst. kilometrų mins ir lietuvis - DELFI Sportas

Giro d'Italia" dviratininkų lenktynių 4-ame etape R. Navardauskas gerokai  atsiliko nuo lyderių - DELFI Sportas
Giro d'Italia" dviratininkų lenktynių 4-ame etape R. Navardauskas gerokai atsiliko nuo lyderių - DELFI Sportas

Ispanijos kalnus ir lygumas užkariauti bandys geriausi planetos  dviratininkai: startuoja prestižinės „Vuelta a España“ lenktynės |  Danielius.net
Ispanijos kalnus ir lygumas užkariauti bandys geriausi planetos dviratininkai: startuoja prestižinės „Vuelta a España“ lenktynės | Danielius.net

Prestižinėse „Giro d'Italia“ lenktynėse - du Lietuvos dviratininkai | tv3.lt

Septintajame „Giro Ciclistico d'Italia“ dviračių lenktynių etape  M.Bliakevičius liko 57-as | Sportas.lt
Septintajame „Giro Ciclistico d'Italia“ dviračių lenktynių etape M.Bliakevičius liko 57-as | Sportas.lt

ŠIAULIAI - Dviratininkas Gediminas Bagdonas – visada malonu minti prie savų  žiūrovų
ŠIAULIAI - Dviratininkas Gediminas Bagdonas – visada malonu minti prie savų žiūrovų

Dviračių sportas – Vikipedija

ETAPLIUS - Pirmajame „Giro d'Italia“ lenktynių etape R. Leleivytės komanda  - 23-ia
ETAPLIUS - Pirmajame „Giro d'Italia“ lenktynių etape R. Leleivytės komanda - 23-ia

Giro d`Italia“ startuojantis Ignatas Konovalovas: po šių lenktynių bus  aišku, ar tęsiu karjerą - LRT
Giro d`Italia“ startuojantis Ignatas Konovalovas: po šių lenktynių bus aišku, ar tęsiu karjerą - LRT

Ką valgo „Tour de France“ lenktynių dalyviai - Verslo žinios

Naujuoju „Giro d'Italia“ dviračių lenktynių lyderiu tapo R.Hesjedalis,  T.Vaikus etape finišavo 98-as | Sportas.lt
Naujuoju „Giro d'Italia“ dviračių lenktynių lyderiu tapo R.Hesjedalis, T.Vaikus etape finišavo 98-as | Sportas.lt

Giro d'Italia" lenktynėse dalyvaus septynios Lietuvos dviratininkės

Lrytas.lt naujienos – sužinoti daugiau!

Giro d'Italia – Vikipedija

Dviračių lenktynės „Giro d'Italia“ (238608) | News.lt

I. Konovalovas su komanda džiaugiasi pergale „Giro d'Italia“ lenktynėse.  Alfa.lt
I. Konovalovas su komanda džiaugiasi pergale „Giro d'Italia“ lenktynėse. Alfa.lt

Dviračių Sportas Tiesiogiai - Lenktynių Transliacija Online, Live

Giro d'Italia“ lenktynėse startuos dvi Lietuvos dviratininkės - LRT

Lietuvos čempionas I. Konovalovas varžysis „Giro d'Italia“: dviračius mins  tris savaites | kl.lt
Lietuvos čempionas I. Konovalovas varžysis „Giro d'Italia“: dviračius mins tris savaites | kl.lt

Giro d'Italia“ gidas: I. Konovalovas vėl išriedės į didžiųjų dviračių  lenktynių trasą
Giro d'Italia“ gidas: I. Konovalovas vėl išriedės į didžiųjų dviračių lenktynių trasą

Moterų „Giro d'Italia“ dviračių lenktynėse startavo ir keturios Lietuvos  atstovės - DELFI Sportas
Moterų „Giro d'Italia“ dviračių lenktynėse startavo ir keturios Lietuvos atstovės - DELFI Sportas