Home

Aš būsiu stipri Grindinys sultys 100 metru begimo rekordas Pagunda Trintukas organas

Šekit: 105 metų japonas pasiekė naują 100 m bėgimo rekordą

U.Boltas laimėjo 100 m bėgimo sprintą ir pagerino pasaulio rekordą - DELFI  Sportas
U.Boltas laimėjo 100 m bėgimo sprintą ir pagerino pasaulio rekordą - DELFI Sportas

Genai – svarbiau nei treniruotės

Usain Bolt – Vikipedija

70-metis vyras 100 metrų bėgimo distanciją įveikė per 13,47 sekundės

Naujasis 100 metrų bėgimo pasaulio rekordas 100-mečių kategorijoje | Video  | 15min.lt
Naujasis 100 metrų bėgimo pasaulio rekordas 100-mečių kategorijoje | Video | 15min.lt

Europos lengvosios atletikos čempionate: rekordai ir medaliai 100 m bėgimo  rungtyse - LRT
Europos lengvosios atletikos čempionate: rekordai ir medaliai 100 m bėgimo rungtyse - LRT

U.Bolto įpėdinis? Sprinto talentas nustebino dar vienu rekordu ir atsiprašė  už gestą | Sportas | 15min.lt
U.Bolto įpėdinis? Sprinto talentas nustebino dar vienu rekordu ir atsiprašė už gestą | Sportas | 15min.lt

Greičiausi visų laikų žmonės: 100 m bėgimo rekordų istorija | Sportas.lt

100 m bėgimas – Vikipedija

Ilgšiui iš Jamaikos U. Boltui - olimpinis rekordas ir 100 m bėgimo rungties  auksas
Ilgšiui iš Jamaikos U. Boltui - olimpinis rekordas ir 100 m bėgimo rungties auksas

Olimpinių 100 metrų bėgimo istorija: greičiausios 10 sekundžių pasaulyje |  15min.lt
Olimpinių 100 metrų bėgimo istorija: greičiausios 10 sekundžių pasaulyje | 15min.lt

Sprinteris R.Sakalauskas 100 m bėgimo nuotolį įveikė per 10,29 sek. ir į  pusfinalį nepateko - DELFI Sportas
Sprinteris R.Sakalauskas 100 m bėgimo nuotolį įveikė per 10,29 sek. ir į pusfinalį nepateko - DELFI Sportas

U. Boltas – greičiausias ir Rio: jamaikietis laimėjo dramatišką 100 m bėgimo  finalą - DELFI Sportas
U. Boltas – greičiausias ir Rio: jamaikietis laimėjo dramatišką 100 m bėgimo finalą - DELFI Sportas

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate – kritę rekordai ir drama  barjerinio bėgimo finale - LRT
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate – kritę rekordai ir drama barjerinio bėgimo finale - LRT

Pagerintas Lietuvos 100 m bėgimo rekordas! >> Sportas.info - Lietuvos  sporto veidrodis
Pagerintas Lietuvos 100 m bėgimo rekordas! >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Įspūdingas greitis – jamaikietė 100 metrų bėgime pagerino olimpinį rekordą  | Sportas | 15min.lt
Įspūdingas greitis – jamaikietė 100 metrų bėgime pagerino olimpinį rekordą | Sportas | 15min.lt

100 metrų bėgimas

60 m bėgimas – Vikipedija

Airis kunigas į Keniją atgabeno ir bėgimo religiją - LRT

100 metrų bėgimo finale – šeštą visų laikų rezultatą užfiksavusio  Ch.Colemano triumfas | Sportas | 15min.lt
100 metrų bėgimo finale – šeštą visų laikų rezultatą užfiksavusio Ch.Colemano triumfas | Sportas | 15min.lt

Kuriozai vyrų 100 m bėgimo finale: R.Sakalauskui - geltona kortelė ir tik  penki finišavusieji - DELFI Sportas
Kuriozai vyrų 100 m bėgimo finale: R.Sakalauskui - geltona kortelė ir tik penki finišavusieji - DELFI Sportas

Naujasis 100 metrų bėgimo rekordas 105 metų amžiaus kategorijoje | Video |  Sportas | 15min.lt
Naujasis 100 metrų bėgimo rekordas 105 metų amžiaus kategorijoje | Video | Sportas | 15min.lt